Home Tags Pd

Tag: pd

Të majtë apo të djathtë? Del sondazhi që tregon kë duan...

0
Gjysma e shqiptarëve (51,1%) vetë identifikohen si të majtë në bindje ideologjike, nga e majta ekstreme (5,5%) tek ajo e më moderuar (14,2). Me...

‘O legen’/ Plas sherri mes deputetëve të PD-së në Kuvend!

0
Ka plasur debati mes deputetëve të PD-së, Edmond Spaho dhe Gazment Bardhi në Kuvend. Spaho i thotë Bardhit “s’të vjen turp”! Ndërsa Bardhi i kthehet:...

Incident në fjalimin e Enkelejd Alibeajt! Një grua futet në sallë...

0
Një incident ka ndodhur para pak çastesh në selinë e Partisë Demokratike teksa kryetari i komanduar Enkelejd Alibeaj ishte duke folur për mediat. Gjatë fjalës...

PD drejt ribashkimit?! Nis heqja e dyerve të blinduara nga selia

0
Me dorëheqjen e Lulzim Bashës nga posti i kryetarit të PD, situata te demokratët po ndryshon. Mësohet se në selinë e Partisë Demokratike ka...

Berisha: S’kam lidhje me protestat, unë po punoj për ribashkimin e...

0
Ish kryeministri Sali Berisha ka hedhur poshtë zërat se ai qëndron në krye të protestave për rritjen e çmimeve. Në një deklaratë për mediat, Berisha...

Kë preferojnë shkodranët në krye të PD-së

0
Më shumë shkodranë do e votonin Partinë Demokratike nëse kryetar i saj do të ishte Sali Berisha (34,9%) sesa po të ishte Lulzim Basha...

PD nxjerr faktet: Tom Doshi kontrollon gjithçka në Shkodër, mbështetet nga...

0
Sekretari i përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka publikuar një video në të cilën shfaqet Tom Doshi i cili kërkon vota nga qytetarët për...

Bylykbashi: Do ta marrim Durrësin nga duart e Dakos dhe Ramës

0
Deputeti Oerd Bylykbashi, ka deklaruar në takimin me banorët e ish-Kënetës në Durrës, se pas 22 vitesh Durrësi do tu kthehet qytetarëve të tij. Bylykbashi...

“Kryetari e ka emrin Lulzim Basha”, Alibeaj: Në PD s’ka as...

0
Deputeti Enkelejd Alibeaj thotë se në Partinë Demokratike nuk ka as konflikt dhe as përçarje. I pyetur për Kuvendin e Sali Berishës dhe shkarkimin e...

PD po digjet, Luli po krihet

0
Nga Elvi FUNDO Ajo që po ndodh me opozitën në përgjithësi dhe me Partinë Demokratike në veçanti, i shkon shumë një shprehje e urtë popullore,...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT