Home Tags Proteste

Tag: proteste

Nafta 258 lekë për litër/ Qytetarët: E enjte ora 12:00 fikim...

0
Gjatë ditës së djeshme, Bordi i Transparencës vendosi çmime të reja për naftën, benzinën dhe gazin. Nga dje shqiptarët e kanë blerë naftën me 258...

Edi Rama-shqiptarëve: Dilni kot në protesta, s’do e heq kurrë taksën...

0
Edi Rama ka dalë sot në parlament dhe po flet në lidhje me krizën që ka kapur Shqipërinë. Ai ka thënë mes të tjerash...

Çmimi i naftës 245 lekë për litër, paralajmërohet protestë masive

0
Nga dita e sotme Bordi i Transparencës ka vendosur që shqiptarët të blejnë naftë me një çmim tejet të lartë, për vetëm 245 lekë...

I quajti protestat një turp/ KE i jep një shuplakë të...

0
Komisioni Europian ka reaguar në lidhje me protestat e mbajtura ditët e fundit në Shqipëri, për rritjen e çmimit të naftës dhe produkteve të...

Berisha: S’kam lidhje me protestat, unë po punoj për ribashkimin e...

0
Ish kryeministri Sali Berisha ka hedhur poshtë zërat se ai qëndron në krye të protestave për rritjen e çmimeve. Në një deklaratë për mediat, Berisha...

Protestuesit ultimatum Ramës/ Plotëso këto kërkesa deri ditën e shtunë

0
Për shtatë ditë me radhë qytetarët po protestojnë kundër rritjes së çmimit të karburantit dhe produkteve të shportës. Kësaj proteste sot i janë bashkuar...

Studentët sot në protestë para kryeministrisë: “Të bien çmimet ose qeveria!”....

0
Ndërkohë që kryeministri Rama i quajti protestat e këtyre ditëve si të turpshme, nga ana  e tij ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar protestën e...

Rama injoron shqiptarët: Edhe 300 herë më shumë të jeni në...

0
Gjatë një komunikimi LIVE në llogarinë e tij të Facebook, Rama iu është drejtuar qytetarëve duke u thënë se edhe 300 herë më shumë...

Rama: Për këto protesta turpi s’do lëviz as gishtin e vogël

0
Kryeministri Edi Rama i ka replikuar një qytetari i cili i ka thënë se nëqoftëse nuk do kishte pasur protesta do kishte pasur rritje...

Rama: Dikur haje plumbin ballit nëse protestoje

0
Kryeministri Edi Rama e ka quajtur sërish një turp kombëtar protestën që po mbahet për disa ditë radhazi nga mijëra shqiptarë për rritjen e...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT