Home Tags Psg

Tag: psg

Humbi penalltinë/ Kritika ndaj Mesit?

0
PSG-ja arriti të triumfonte ndaj Realit të Madridit me rezultatin 1-0, në sfidën që u dominua totalisht nga francezët. Këtë fakt e vërtetojnë edhe statistikat,...

Plas te PSG/ Acarohet Leo Messi, refuzon t’i japë dorën Pochettinos

0
PSG arriti të mposhtë 2-1 Lyon me golat e Neymar dhe Icardit me këtë të fundit që realizoi në fund. Messi i cili luajti për...

PSG fiton me Messin në fushë, por shkëlqimin e merr Ikardi

0
PSG-ja ka marrë një fitore në frymën e fundit në sfidën ndaj Lionit, ku protagonisti kryesorë u bë Mauro Ikardi i ardhur nga stoli. Messi...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT