Home Tags Rritje e cmimeve

Tag: rritje e cmimeve

Çmenduri në Dhërmi/ Një birrë 32 Mijë Lekë!

0
Çmenduri vazhdojnë të qëndrojnë çmimet e restoranteve në Jug pavarësisht se këtë muaj po shterojnë edhe ata turistë që zgjodhën të vinin. Pjesa më e...

Eurostat: Shqipëria, shteti më i varfër të Europës, por ushqimet kushtojnë...

0
Ndonëse Shqipëria është shteti më i varfër në Europë, me prodhimin e brendshëm për frymë që është sa 32% e mesatares së Europës, sipas...

Shkon të hajë peshk në jug, i vjen fatura 300 mijë

0
Një qytetar shkoi për pushime në Orikum për të kaluar sadopak në fresk këto ditë të nxhehta vere. Natyrisht kur shkon për pushime, ndahet...

Nxitoni të mbushni makinat, nafta rritet sërish

0
Të gjithë shqiptarët të cilët kanë makinë duhet të nxitojnë të mbushin mjetin e tyre para orës 18:00. Themi këtë pasi Bordi i Transparencës ka...

Nga 6 qershori çmimet e bulmetit rriten sërish nga 10-50%, ja...

0
Kompanitë e mëdha të përpunimit të qumështit dhe bulmetit kanë lajmëruar rritje të re të çmimeve nga data 6 qershor në të gjitha pikat...

Çmimet në jug shokojnë qytetarin: 54 mijë lekë çadra dhe dy...

0
Është vetëm fillimi, por çmimet në jug të vendit po kapin majat. Duket se pushimet-shqiptarëve do u kushtojnë shumë shtrenjtê këtë vit. Së fundmi një...

Nxitoni të mbushni makinat me karburant, pas orës 18:00 nafta rritet...

0
Të gjithë shoferët duhet të mbushin makinën para orës 18. Themi këtë pasi Bordi i Transparencës ka vendosur çmimet e reja për karburantet. Bordi...

Çmimet e frutave në stratosferë: Qershitë 8 mijë lekë kg

0
Çmimet në vendin tonë sa vijnë e rriten çdo ditë e më shumë dhe qytetarët janë ata që po i vuajnë pasojat. Qershitë janë...

Protestat u shuan, rritet sërish çmimi i naftës dhe benzinës

0
Bordi i Transparancës i ngritur me qëllim kufizimin e përkohshëm të çmimeve të tregtimit me shumicë/pakicë të nënprodukteve të naftës dhe gazit në mbledhjen...

Edi Rama tallet me popullin: E keni psikologjike ju, nuk është...

0
Kryeministri Edi Rama ka dalë sot në markete dhe furrat e bukës për të monitoruar çmimet, pjesë kjo e propagandës që e kemi parë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT