Home Tags Sabian

Tag: sabian

Sabiani dhe Iliri prishin miqësinë, balerini nuk e uron as për...

0
Sabiani dhe Ilir Shaqiri dukej se ishin dy miqtë e vërtetë nga shtëpia e BB Vip, por duket se gjërat kanë ndryshuar dhe miqësia...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT