Home Tags Saimir tahiri

Tag: saimir tahiri

Tahiri kërkoi pezullimin e dënimit, Gjykata e Lartë merr vendimin

0
Gjykata e Lartë refuzon kërkesën dhe nuk pranon t’i pezullojë dënimin me burg Saimir Tahirit. Ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, i cili u dënua...

Tahiri bën kërkesë të dalë nga burgu: “Më rrezikohet jeta nga...

0
Saimir Tahiri, ish-ministri i Brendshëm i cili është dënuar me 3 vite e 4 muaj burg për shpërdorim detyre nuk është dakord me dënimin...

SPAK e pakënaqur me dënimin e Tahirit, të dënohet për trafik...

0
Prokuroria e Posaçme, SPAK kërkon rekurs në Gjykatën e Lartë për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Mesa duket SPAK është e pakënaqur me dënimin që...

U dënua me 5 vite burg/ Zbardhet vendimi për ish ministrin...

0
Është zbardhur sot vendimi i Apelit të GJKKO për ish-Ministrin e Brendshëm,  Saimir Tahiri. Kujtojmë se Tahiri është dënuar me 5 vite burg, por për...

Letra e Saimir Tahirit për djalin e tij/ Sot Drin mbush...

0
Drini, djali i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri feston sot 11-vjetorin e lindjes. Megjithatë kjo nuk do të jetë një ditëlindje e zakonshme për djalin...

Gjendet drogë në qelinë dhe tavanin e palestrës ku po vuan...

0
Gjatë mbrëmjes së djeshme rreth orës 22.50 në burgun e Fierit është zhvilluar një operacion nga ana e drejtorisë së burgjeve. Kjo lëvizje erdhi pas...

Nëndrejtori i Burgjeve: Saimir Tahirit i shkon 25€ dita në burg

0
I ftuar në një emision televiziv, nëndrejtori i Burgjeve Femi Sufaj ka deklaruar se tarifa për një ditë burg për ish-ministrin e Brendshëm Saimir...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT