Home Tags Servis

Tag: servis

Bëhen shkrumb e hi 6 makina në një servis, zjarrëvënia e...

0
Një ngjarje e paprecedentë dhe e qëllimshme është regjistruar në një servis makinash në Pogradec. Mësohet se pas një zjarrvënie të planifikuar në një...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT