Home Tags Shkoder

Tag: shkoder

Kë preferojnë shkodranët në krye të PD-së

0
Më shumë shkodranë do e votonin Partinë Demokratike nëse kryetar i saj do të ishte Sali Berisha (34,9%) sesa po të ishte Lulzim Basha...

6 marsi, Shkodra është beteja e demokratëve të përçarë

0
Në 31 vite demokraci, Shkodrën në zgjedhjet si lokale apo dhe të përgjithshme, e kanë fituar gjithnjë të djathtët. Në këtë bashki për zgjedhjet...

Shkodër/ Xhamia e Plumbit ndër 50 më të bukurat në botë

0
Xhamia e Plumbit në Shkodër është e vetmja xhami shqiptare, e përfshirë mes 50 objekteve më të bukura myslimane në botë. Ajo renditet në vendin...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT