Home Tags Shqiptare

Tag: shqiptare

Shqiptarët po shkojnë në Angli me taksi nga Dublini, 2500£ më...

0
Në një artikull të ri të gazetës britanike The Telegraph shkruhet se shqiptarët po hyjnë Britaninë e Madhe përmes Irlandës dhe me çmim të...

Kapen me rreth 3 mijë rrënjë kanabisi/ Në pranga 3 shqiptarë...

0
Tre shqiptarë janë arrestuar nga policia në Britaninë e Madhe pasi akuzohen për kultivim kanabisi. Të arrestuarit mësohet se janë Xhemal Derdi, 24 vjeç, Ismail...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT