Home Tags Shtepi

Tag: shtepi

Habit qytetari: Po të punosh 2-3 punë e me rrogë 60.000...

0
Tema e ditës së sotme në “Aldo Morning Show” në Tv Klan ishte mundësia e familjeve ose të rinjve shqiptarë për të blerë një...

Digjet shtëpia, 59-vjeçarja: E bëri djali, vinte i pirë dhe më...

0
Një shtëpi në lagjen “Partizani” të Vlorës, është djegur por për fat të mirë ka pasur vetëm dëme materiale. E zonja e shtëpisë shtetësja...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT