Home Tags Sondazh

Tag: sondazh

Sondazhi/ 5 problemet kryesore që shqiptarët duan të jenë prioritet i...

0
Ekonomia, papunësia, korrupsioni, shëndetësia dhe emigrimi janë shqetësimet kryesore të shqiptarëve, zbuloi sondazhi i emisionit Barometri në Euronews Albania këtë të enjte. Këto çështje duket...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT