Home Tags Spital

Tag: spital

Vajza shkon në QSUT me dhimbje barku dhe lind fëmijën në...

0
Sa herë që kemi dëgjuar histori të tilla, jemi befasuar duke e menduar si të pamundur, por ja që një e tillë ndodhi dhe...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT