Home Tags Stuhi ere

Tag: stuhi ere

Panik në Angli! Era me shpejtësi 196 kmh shkatërron gjithçka, avionët...

0
Anglia ditën e sotme është goditur nga erërat më të forta të regjistruara ndonjëherë, pasi kamionët dhe pemët u rrëzuan në rrugë ndërsa britanikët...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT