Home Tags Taulant balla

Tag: taulant balla

Balla: Falënderojmë qytetarët që dëgjuan Ballukun dhe i lanë rrobat me...

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla foli sot në Kuvend për krizën energjetike ku theksoi se është dakord me fashën e...

E larguan nga Elbasani, Balla “merr në dorëzim” Fierin: E kemi...

0
Kryetari i Grupit Parlamentar Socialist Taulant Balla, ka folur ditën e sotme si drejtues politik i Fierit, post për të cilin tha se është...

Përplasja me Bashën/ Balla: Gjuhë e papranueshme në Kuvend

0
Pas braktisjes së Kuvendit nga Opozita, Kryetari i grupit Parlamentar, Taulant Balla dha një deklaratë për mediat, ku nënvizoi se gjuha që u përdor...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT