Home Tags Telegraf albania

Tag: telegraf albania

Era Çela publikon librin e ri “Erë Dashurie”, një botim që...

0
Era Çela publikon librin e ri “Erë Dashurie”, një botim që duhet lexuar! Gazetarja dhe shkrimtarja Era Çela ka publikuar së fundmi librin e saj...

7 ARSYE se përse duhet votuar Mariglen Disha në Librazhd!

0
Beteja elektorale për Bashkinë e Librazhdit ka filluar zyrtarisht. Nga njëra anë kemi kandidatin e PS, Mariglen Disha dhe nga ana tjetër kandidatin e...

9 kate pallati i Lul Morinës pa leje, Edi Rama: Unë...

0
Ditën e djeshme Belinda Balluku shpalosi një show të cekët në pallatin e Lul Morinës në Farkë. 9 kate pa leje dhe biznesmeni i hotelit...

9 kate pallati i Lul Morinës pa leje, Edi Rama: Unë...

0
Ditën e djeshme Belinda Balluku shpalosi një show të cekët në pallatin e Lul Morinës në Farkë. 9 kate pa leje dhe biznesmeni i hotelit...

“Fantazma e Kievit”, avioni misterioz që po frikëson rusët: Shfaqet papritur,...

0
Ndërsa pushtimi në shkallë të gjerë i Rusisë në Ukrainë është në ditën e dytë, nuk kanë munguar pretendimet dhe kundërpretendimet për situatën në...

“Basha kryeministër pas 6 marsit”-ëndrra e bukur e Lulit mbrëmë

0
“Basha kryeministër pas 6 marsit”-ëndrra e bukur e Lulit mbrëmë

Lulzim Basha nuk emërohet dot kreu i Opozitës, Yuri Kim ja...

0
Një Komision Hetimor që prej gati dy javësh po zgjatet me një show. Me një show, që shkojnë e flasin në një Komision Hetimor,...

Putin gënjeu për tërheqjen e trupave! / SHBA nuk bindet: Rusia...

0
Pretendimi rus për largim të trupave ushtarake nga kufiri me Ukrainën është “i rremë” sipas një zyrtari të lartë amerikan, i cili ka shtuar...

Sondazhi i socialistëve për 6 Marsin/ Basha del kudo i fundit

0
Socialistët kanë bërë sondazhet e tyre për zgjedhjet e pjesshme në gjashtë bashki. Sipas të dhënave që ka siguruar CNA.al, sondazhi ka përfunduar pak ditë...

Të dhënat e fundit/ Në Shqipëri vdekjet më të larta se...

0
Të dhënat e fundit nga INSTAT në lidhje me treguesit demografikë të popullsisë kanë nxjerrë në pah një fenomen që ndodh për herë të...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT