Home Tags Termet

Tag: termet

Tre lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti godasin Shqipërinë

0
Tre lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti kanë goditur vendin tonë, në orët e para të mëngjesit të sotëm. Sipas IGJEUM lëkundjet më të mëdha janë ndjerë...

Tërmet 3.8 ballë, ja epiqendra

0
Mbrëmë një tërmet 3.8 ballë tundi Vlorën dhe Elbasanin. Nuk ka dëme materiale.
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT