Home Tags Thike

Tag: thike

E rëndë/ Një burrë i maskuar dhe me kapuç i bën...

0
Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Lushnjë, ku një person i maskuar është shfaqur në portën e një shtetaseje me thikë në dorë. Gruaja...

E rëndë/ 27-vjeçari tenton të vrasë gjyshin, e godet me thikë

0
Në ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Vlorë. Policia njofton se u arrestua në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasi R....
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT