Home Tags Tirane

Tag: tirane

25-vjeçari në Tiranë tenton të djegë me benzinë të dashurën e...

0
Një 25-vjeçar i identifikuar si Ardit Çela është arrestuar ditën e sotme në Tiranë pasi bashkë me dy shokë të tij kanë dhunuar dhe...

Ç’po ndodh?! Blindohet Tirana, kontrolle të befasishme në rrugë

0
Kontrolle të befasishme janë zhvilluar mbrëmjen e sotme në Tiranë nga Forcat e Posaçme “Shqiponja”, Forcat Operacionale, Policia Kriminale, Patrulla e Përgjithshme dhe Policia...

E rëndë në Tiranë, Fëmija 2 vjeç bie nga kati i...

0
E rëndë në Tiranë, Fëmija 2 vjeç bie nga kati i pestë dhe ndërron jetë Tiranë/Informacion paraprak Më datë 10.06.2022, rreth orës 16:30, në rrugën “Shefqet...

Vajza shkon në QSUT me dhimbje barku dhe lind fëmijën në...

0
Sa herë që kemi dëgjuar histori të tilla, jemi befasuar duke e menduar si të pamundur, por ja që një e tillë ndodhi dhe...

Sherri masiv mes të rinjve në Tiranë pas gërvishtjes së makinave

0
Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me lajmin e publikuar pasditen e djeshme, ku disa të rinj u konfliktuan me njëri-tjetrin për parkimin...

Tronditet Tirana/ Vritet me armë 29-vjeçari

0
Të shtëna me armë janë shënuar pak pas mesnate në Tiranë, ku është vrarë një 29-vjeçar. Bëhet me dije se pas një konflikti në rrugën...

I zhdukur prej 2 ditësh/ Gjendet i pajetë 39-vjeçari

0
Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë në Tiranë, në zonën e “Kodrave të Selitës”. Sipas policisë bëhet me dije se shtetasi R.Ç. ishte larguar nga...

Nga dhuna tek vjedhja, 6 shtetas përfundojnë në pranga në Tiranë

0
Policia e Tiranës ka vënë në pranga 6 shtetas për vepra të ndryshme penale, dy prej tyre të shpallur në kërkim kombëtar. NJOFTIMI I POLICISË: Tiranë Vihen...

Çmimet e shtëpive në Tiranë, njësoj si në Milano

0
Çmimet e apartamenteve në Tiranë po shtrenjtohen vazhdimisht, ndërsa pagat nuk po rriten me të njëjtin ritëm. Sipas Bankës së Shqipërisë, që nga viti...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT