Home Tags Ushtaret rus

Tag: ushtaret rus

Rrëfehen ushtarët rus të kapur peng/ “Po vrasim njerëz të pafajshëm,...

0
Të burgosurit rusë të luftës kanë thënë se nuk e kishin idenë se po dërgoheshin për të pushtuar Ukrainën dhe u përdorën si ‘mish...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT