Home Tags Vetingu

Tag: vetingu

Vettingu në dorë të Opozitës/ Mazhoranca me sytë nga PD dhe...

0
Ministrisë i Drejtësisë, Ulsi Manja, kërkon që të zgjaten mandati i Komisioneve  të Vettingut përkatësisht të Komisionti të Pavarur të Kualifikimit, të Kolegjit të...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT