Home Tags Wizz air

Tag: wizz air

SKANDALI I “WIZZ AIR”/ Shqiptarët nisen për në Belgjikë, avioni i...

0
Moskorrektësia dhe skandalet e Wizz Air nuk kanë të ndalur. Së fundmi disa qytetarë kanë treguar kalvarin e vuajtjeve me këtë kompani. Ata shprehen...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT