Home AKTUALITET Trupat e pajetë u gjetën nga i biri/ Zbardhen detajet e para...

Trupat e pajetë u gjetën nga i biri/ Zbardhen detajet e para të krimit të dyfishtë

409
0

Janë zbardhur detajet e para të vrasjes së dyfishtë që trondit mbrëmjen e sotme Divjakën, ku 58 vjeçari Hekuran Rrasa, vrau me armë gjahu në banesë gruan e tij Fëllënxë Rrasa, 45 vjeçe dhe më pas i dha fund dhe jetë së tij.

Sipas roportimeve të para, mësohet se çifti, nuk ka pasur probleme me njëri-tjetrit dhe se konflikti mes tyre, dyshohet se ka qenë i çastit.

Ata kanë qenë prindër të një djali dhe ishte pikërisht ky i fundit që i ka gjetur ata të vdekur dhe ka njoftuar policinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here