Home Contact

Contact

Për reklama dhe promovime na kontaktoni në: info@telegrafalbania.al

Kontakti

Telegraf Albania

Tiranë, Albania

Email: info@telegrafalbania.al

Rreth nesh

Portali informativ i lajmeve në Shqipëri Telegraf Albania është portali klasik me veshje moderne që ka mbërritur tashmë dhe mungonte për shumë arsye. Do të jetë portali i debateve të forta intelektuale, në të gjitha fushat.

LATEST POSTS

E prekur nga Covid, ndërron jetë mësuesja e Elbasanit në moshën...

0
Një mësuese në Elbasan 40-vjeçe ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19. Lajmin e hidhur e ka bërë me dije se ministrja Ervis Kushi. Ajo...