Home ARGETIM Ngjyrat më të bukura për thonjtë në këtë sezon të ri vjeshtë...

Ngjyrat më të bukura për thonjtë në këtë sezon të ri vjeshtë 2021

35
0

Me ardhjen e shtatorit temperaturat kanë filluar të ulen dhe jemi zyrtarisht në sezonin e vjeshtës. Si çdo aksesor apo veshje dhe kjo stinë vjen me trendet e saj, edhe për thonjtë.null

Ngjyrat që do të shihni më shumë këtë sezon por edhe që do t’i pëlqeni me siguri sipas ekspertëve janë këto:

Nuk ka më ngjyra kafe pasi veshjet ishin më tepër të orientuara drejt asaj ngjyre, kështu që thonjtë duhet të bëjnë diferencën dhe tonalitetet e jeshiles janë perfekte për këtë!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here