Home Tags 6 mars

Tag: 6 mars

6 marsi, Shkodra është beteja e demokratëve të përçarë

0
Në 31 vite demokraci, Shkodrën në zgjedhjet si lokale apo dhe të përgjithshme, e kanë fituar gjithnjë të djathtët. Në këtë bashki për zgjedhjet...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT