Home Tags Adriatik llalla

Tag: adriatik llalla

Ish kryeprokurori Llalla i shpëton burgut

0
Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka pranuar kërkesën e SPAK për të pushuar hetimin e çështjes ndaj ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla për fshehje...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT