Home Tags Afganet

Tag: afganet

Afganët në Shqipëri/ Xhaçka: Mund të qëndrojnë më shumë se 1...

0
Ministrja e Punëve të Jashtme, Olta Xhaçka, është shprehur se qëndrimi i afganëve në Shqipëri mund të zgjasë më shumë se 12 muaj. Në një...

Afganët në Shëngjin: Shkojmë në plazh, shohim vajza gjysmë të zhveshura,...

0
Gjatë ditëve të fundit qindra afganë kanë braktisur vendin e tyre i cili është marrë në kontrollin e talibanëve dhe kanë gjetur strehim në...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT