Home Tags Alfred moisiu

Tag: alfred moisiu

Rikthimi i Berishës në krye të PD? Moisiu: Do të ishte...

0
Alfred Moisiu e quan të gabuar rikthimin e Sali Berishës në PD dhe tentativën e tij për të ardhur sërish në pushtet. I ftuar në...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT