Home Tags Alqi bllako

Tag: alqi bllako

Ish-deputeti i PS-së Alqi Bllako del nga burgu, lihet në ”arrest...

0
Ndryshon vendimi për ish-deputetin e PS-së. I akuzuar për aferën e inceneratorëve, Alqi Bllako ka dalë nga burgu këtë të enjte, kjo pasi për...

Inceneratorët/ Bllako “rrëfehet” në gjykatë, a i nxori shokët?

0
Apeli i GJKKO, ka vendosur të lërë në fuqi masën e sigurisë arrest me burg për ish deputetin socialist Alqi Bllakon, duke refuzuar kërkesën...

Ja çfarë dëshmoi Alqi Bllako para prokurorëve të SPAK

0
Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Alqi Bllako ka dëshmuar për rreth dy orë sot para prokurorëve të SPAK për akuzat në ngarkim të tij. Bllako ka rrëfyer...

Zhduket Alqi Bllako? Policia shkon për ta arrestuar, por s’e gjen...

0
Pasi GJKKO i caktoi masën e arrestit me burg, Policia i ka shkuar në shtëpi ish-deputetit socialist Alqi Bllako për ta arrestuar, por nuk...

E FUNDIT/ Alqi Bllako vetëdorëzohet në polici

0
Deputeti i Ramës, Alqi Bllako, është vetëdorëzuar në Polici. Ai akuzohet për korrupsion dhe shpërdorim detyre. Bllako ka shkuar në Drejtorinë e Policisë, Tiranë. Alqi...

Në prag të arrestimit, Alqi Bllako dorëzon mandatin e deputetit

0
Alqi Bllako, deputeti socialist ka njoftuar se do të heqë dorë nga mandati i tij si ligjvënës në kuvendin shqiptar pas kërkesës së SPAK...

Alqi Bllako mund të marrë me vete Erion Veliajn, dokumenti që...

0
Ditën e sotme, SPAK, urdhëroi arrestimin e Alqi Bllakos, deputetit socialist që duket se i ka zhytur mirë duart në paratë e inceneratorëve. Sipas...

Alqi Bllako mund të tregojë shokët?! Edi Rama mbledh urgjentisht ministrat

1
Pas urdhër-arrestit të Alqi Bllakos, Edi Rama ka mbeldhur të gjithë ministrat tek Vila 31, pranë kryesisë së Kuvendit. Ata do flasin për çështjen...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT