Home Tags Arjan curri

Tag: arjan curri

Gazetari Curri: SPAK mund të arrestojë Sali Berishën

0
Debati i fortë te studio e Ylli Rakipit vazhdoi mes Arjan Currit dhe Bujar Nishanit, ish-president Republike, në lidhje me deklaratën e ambasadores amerikane...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT