Home Tags Arjan tase

Tag: arjan tase

Arjan Tase në polici: Gomonia mori gaz vetë papritur!

0
Arjan Tase ka deklaruar në polici se në momentin kur ka goditur vajzën gomonia ka marrë gaz në mënyrë të menjëhershme dhe ka bërë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT