Home Tags Armand duka

Tag: armand duka

E fundit! Pezullohet nga detyra Armando Duka

0
Sapo është bërë me dije se Gjykata e Tiranës ka pezulluar nga detyra kreun e FSHF-së Armando Duka. Burime për media bëjnë me dije...

Armand Duka shkel rëndë ligjin, rrezikon 3 vite burg

0
Armand Duka ka shpërfillur pasditen e sotme vendimin e Gjykatës e cila vendosi pezullimin e zgjedhjeve në të gjithë vendin për Federatën Shqiptare të...

Arrestohet personi i dyshuar për tritolin në shtëpinë e Armand Dukës

0
Është arrestuar personi që i vuri eksploziv mbrëmjen e djeshme shtëpisë së kreut të FSHF-së, Armand Duka. Bëhet fjalë për shtetasin Arlen Hasanaj, 34-vjeç....

I vendosën dinamit në banesë/ Armand Duka flet për mediat: Një...

0
Pas shpërthimit të eksplozivit, Armand Duka ka mbërritur në shtëpinë e tij në Durrës. Ai ka folur për mediat dhe tha se nga këqyrja...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT