Home Tags Arme pa leje

Tag: arme pa leje

Kamëz/ Arrestohet teksa dhunonte gruan, parandalohet krimi në familje

0
Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për dhunë në familje dhe armëmbajte pa leje. Në pranga ka rënë shtetasi Algert Seda....
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT