Home Tags Balluku

Tag: balluku

Balluku: Edhe unë e ndiej rritjen e çmimeve si të gjithë...

0
Ministrja e Energjitikës, Belinda Balluku është shprehur sot në një emision televiziv se pazaret i bën vetë, dhe se e ndjen edhe ajo rritjen...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT