Home Tags Bashkia librazhd

Tag: bashkia librazhd

Librazhd/ Mariglen Disha fillon punën menjëherë: Pastrim dhe mjedis i pastër...

0
Kryetari i Bashkisë Librazhd, Mariglen Disha ka filluar menjehërë nga puna. Pas konfirmimit në krye të Bashkisë Disha ka angazhuar punonjësit për pastrimin e...

Mariglen Disha merr zyrtarisht detyrën e Kryetarit të Bashkisë Librazhd!

0
Ditën e sotme Mariglen Disha ka marrë zyrtarisht detyrën e Kryetarit të Bashkisë Librazhd. Në ceremoninë e betimit ishte dhe drejtuesi politik i PS në...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT