Home Tags Burri rreh gruan

Tag: burri rreh gruan

“Më kapi për flokësh se nuk mjelja lopën”, rrëfehet gruaja në...

0
Prej 18 vitesh ajo është e martuar dhe ka tre fëmijë. Ajo u rrah nga kryefamiljari dhe kur një i afërm denoncoi, ajo pranoi...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT