Home Tags Burri

Tag: burri

Pensionistja: Dua dëfrim, burri veç punon. Ka ardhur koha të dal...

0
Pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare ka qenë Zenuni dhe Vjollca, një çift bashkëshortësh të cilët nuk jetojnë më bashkë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT