Home Tags Damian gjiknuri

Tag: damian gjiknuri

Mariglen Disha premton investime të mëdha në njësitë administrative: Do të...

0
Kandidati i PS në Librazhd Mariglen Disha dita-ditës po kryen aktivitete të ndryshme me qytetarë të Librazhdit dhe njësitë administrative. Energjia e tij reflekton në...

Dje e donte në burg, sot e përqafon Gjiknurin/ Si po...

0
Partia Socialiste e Shqipërisë ka nxjerrë emrat që do ta përfaqësojnë në komisionin për reformën e re zgjedhore. Ata janë Damian Gjiknuri bashkëkryetar, Klotilda Ferhati...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT