Home Tags Daniel mucaku

Tag: daniel mucaku

Sa keq edhe Berisha si Basha, të dy dështuan!

0
Nga DANIEL MUCAKU Protesta e sotme tregoi me të vërtetë se në çfarë derexheje ka përfunduar PD. Sali Berisha premtoi se 3 marsi do te...

Alarm/ A ndalet Putini dhe cilat janë pasojat në botë të...

0
Alarm është emisioni më i ri i cili bashkohet në platformat online. Në episodet të cilat do të transmetohen në vijim fokus do të...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT