Home Tags Dhermi

Tag: dhermi

Çmenduri në Dhërmi/ Një birrë 32 Mijë Lekë!

0
Çmenduri vazhdojnë të qëndrojnë çmimet e restoranteve në Jug pavarësisht se këtë muaj po shterojnë edhe ata turistë që zgjodhën të vinin. Pjesa më e...

Kamarieri në Dhërmi i bën gjëmën pronarit, merr të gjithë xhiron...

0
Një kamarier i punësuar në një bar restorant në Dhërmi ka marrë lekët e xhiros dhe është larguar me shpejtësi me një makinë Golf...

Bën sherr me truprojat e lokalit në Dhërmi, përfundon në spital

0
Një konflikt ka ndodhur ditën e sotme në ambietet e një lokali në Dhërmi, ku një 32 vjeçar nga Fieri është konfliktuar me rojet...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT