Home Tags E djegur

Tag: e djegur

Digjet shtëpia, 59-vjeçarja: E bëri djali, vinte i pirë dhe më...

0
Një shtëpi në lagjen “Partizani” të Vlorës, është djegur por për fat të mirë ka pasur vetëm dëme materiale. E zonja e shtëpisë shtetësja...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT