Home Tags Einxhel bbv

Tag: einxhel bbv

Banori i dytë që humb çmimin prej 100 mijë euro është…

1
Einxhel Shkira është finalistja e dytë qe eleminohet nga Big Brother Vip. Perballe Ilirit dhe Donaldit ajo eshte banorja qe ka marre me pak vota...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT