Home Tags Emiliano shullazi

Tag: emiliano shullazi

Probleme me shëndetin/ Emiljano Shullazi drejt QSUT nën masa të rrepta...

0
Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve në bashkëpunim me Policinë e Shtetit sot se do të bëjnë lëvizjen e të dënuarit Emiljano Shullazi. Sipas Abc news,...

Sëmuret Emiljano Shullazi, del nga burgu

0
Emiljano Shullazi ka shfaqur probleme shëndetësore dhe është shtruar me urgjencë në spital. Nga informacionet e deritanishme bëhet me dije se ai është shoqëruar...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT