Home Tags Ervin salianji

Tag: ervin salianji

Salianji-Bashës: Stërvitu, merr proteina mos të të rrahin

0
Ditën e sotme deputeti i PD Ervin Salianji ka deklaruar në një intervistë se ai dhe kolegët e tij që i kanë dalë kundër...

Goditet deputeti i PD, Ervin Salianji në Selinë e PD

0
Eshtë tensionuar mbledhja në PD, kur deputetët demokratë po kërkojnë dorëhiqjen e Bashës. Në një moment deputeti Ervin Salianji është goditur në mjediset e...

Salianji: Basha po përgjërohet për një shans të fundit

0
Deputeti i PD, Ervin Salianji, deri dje një nga mbështetësit e Lulzim Bashës, pas humbjes së turpshme në zgjedhjet e 6 marsit, ka kërkuar...

Salianji i prekur i kërkon dorëheqjen Bashës: U bë 9 vite...

0
Duket se dyshja e ngushtë Basha-Salianji është krisur. Deputeti demokrat i ka kërkuar kryetarit të PD të japë dorëheqjen, teksa ky i fundit duket...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT