Home Tags Familje

Tag: familje

Sherr mes shqiptarëve në avion, vjehrri dhe dhëndri rrihen me grushte

0
Një sherr ka ndodhur mes një vjehrri dhe dhëndrit të tij në avionin që po udhëtonte drejt Kosovës. Të dy këta persona janë shqiptarë të...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT