Home Tags Florian marku

Tag: florian marku

Meksikani thyen heshtjen: “Arbitrat e ndihmuan, e munda Markun para syve...

0
Para pak ditësh, në Tiranë u zhvillua dueli i shumëpritur mes meksikanit Miguel Parra Ramirez dhe shqiptarit Florian Marku. Ky i fundit arriti të...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT