Home Tags Fshf

Tag: fshf

Gjirokastra kallëzon penalisht drejtuesit e FSHF. Nga falsifikimi i firmave dhe...

0
Nga falsifikimi i firmave të personave që nuk janë fare në Shqipëri e gjer tek manipulimi me numrin e delegatëve dhe ndërhyrjet në sistemet...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT