Home Tags Gaz paja

Tag: gaz paja

133 mijë metër katrorë tokë dhe 14 MLN EURO investim, reagon...

0
Gaz Paja, humoristi i Erion Veliajt dhe Edi Ramës ka reaguar së fundmi mbi lajmin se ka përfituar 133 mijë metër katrorë tokë nga...

Edi Rama i jep humoristit Gaz Paja 133 mijë metra katrorë...

0
Shqipëria për fat të keq është një vend i çuditshëm. Është ferr për njerëzit e thjeshtë por parajsë për pushtetarët dhe lëpirësit e qeverisë....
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT