Home Tags Gjermani

Tag: gjermani

Polici gjerman fyen shqiptarin: Kthehu te vendi yt i derrave

0
Janë të shumta ato raste kur shqiptarët përbuzen dhe poshtërohen në vendet e botës ku emigrojnë për një jetë më të mirë. I tillë është...

Do udhëtoni drejt Gjermanisë? Njoftimi i rëndësishëm, çfarë duhet të keni...

0
Të gjithë personat të cilët dëshirojnë të udhëtojnë drejt Gjermanisë duhet të kenë me vete certefikatën e vaksinës. Këtë lajm e ka bërë me dije...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT