Home Tags Gledis nano

Tag: gledis nano

Bledi Çuçi: Gledis Nano do të hetohet

0
Partia Demokratike do të thërrasë në seancë dëgjimore në Komisionin për Sigurinë Kombëtare Ministrin e Brendshëm, Bledi Çuçi, lidhur me situatën e kriminalitetit në...

Zbardhen prapaskenat e shkarkimit të Gledis Nanos, përplasja me Çuçin dhe...

0
Prej ditësh flitej për dorëheqjen e Gledis Nanos, teksa dje këshilli i ministrave vendosi ta shkarkojë si Drejtor të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit. Por...

“Deri të hënën ke afat”/ Basha ultimatum Gledis Nanos

0
Lulzim Basha në një deklaratë për mediat, i ka bërë thirrje kreut të Policisë së Shtetit, Gledis Nano, t’i japë informacion Komisionit Hetimor të...

Gledis Nano firmos ndryshimet e reja në Policinë e Shtetit

0
Drejtori i Policisë së Shtetit Gledis Nano ka firmosur të tjera lëvizje në Policinë e Shtetit. Ndryshimet kanë ndodhur në rang drejtuesish, sipas abc news. Raportohet...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT